Tifany - 90 díl - zima
May 06, 2013

Tifany - 90 díl - zima

Není to šálek mé kávy prohánět se po zamrzlých pláních. Nabídka, která přišla se dá považovat za více než zajímavé a rozhodně se neodmítá.

"Kamarádka ze školy jede na expedici," začala Lenny.

"Zajímavé," četla jsem článek na internetu.

"Mají dvě volná místa," pokračovala.

"Dvě volná místa."

"Ano dvě," snažila si vynutit mojí pozornost.

"Co to je za expedici?"

"Na Antarktidu."

"Myslíš led, sníh a mráz?"

"Taky," usmála se.

"Víš jak to mám se zimou."

"Už jsi se někdy milovala na jižním pólu?" Překvapivá otázka.

"Počkej podívám se do deníčku. Ne myslím, že ne."

"No vidíš."

"Vidím tu akorát jednu nadrženou prdelku co roupama neví co by." Mrkla na mě.

Pravda přemlouvání jí nedalo moc práce. Seděla jsem v letadle na druhou polokouli ani nevím jak rychle. Pak dopravním letadlem na polární kruh.

Zima jak v Ruským filmu zde nabývala úplně jiných rozměrů. Při této teplotě by se chlap nedohnal ani u čtyř hvězdičkového těžce perverzního porna. Zatím co Myšáček by snad uhnala i tučňáka.

Pár hodin denně jí naštěstí zabralo zapisování výsledků a pak předstírání práce, abych mohla alespoň částečně dělat práci.

Nedalo se vážně dělat moc věcí. Nemohli jste vyrazit na procházku do vedlejší ulice, vesnice, města, země. Venku bylo -20°C a tomu tady říkali nádherné léto. Zbývala vás společnost roztodivných vědátorů po těch měsících zhroucených do sebe.

Dalo se tu jenom souložit a to věřte se dělo v hojné míře. Dokonce na to byl nepsaný itinerář kdo s kým, kde a v kolik. Neuvěřitelně propracovaný systém. Věřím, že někde ve změti odborných prací a dokumentů na to měli založený Excel.

Přijít s nabídkou kvalitního sexu trvalo Lenny pár dní než se rozkoukala a od kamarádky zjistila jak to vůbec chodí, protože se jí i mě podařilo pár dvojic omylem vyrušit.

Sexu na pláži nebo ve sprše výletní lodi to mělo co do pohodlí daleko, ale rozhodně se to dalo počítat mezi top 5, možná dokonce top místo, kde jsem v životě provozovala něco tak příjemného.

Když se schováte pod několik vrstev přikrývek tak to není zrovna prostor kde by se dalo vymýšlet či dokonce experimentovat s něčím úplně převratným prostě uchýlíte ke klasice. I to není špatné.

Vykukovala mi noha s pod přikrývky. Pustil se do mě zima. Taková zima, že až vzbudila.

Sabine d'Iable
Sabine d'Iable

V říjnu 2011 přidala na popud své kamarádky další Povídky pro Transky. Od povídek byl jen krůček k první knížce, kterou vydala o rok a měsíc později. Kromě psaní se věnuje osvětě a podpoře Trans komunity v Čechách. Je šéfredaktorkou e-zinu transgender.cz, který spoluzakládala v roce 1999.