Když žena se ženou... zamete 7.část - končí tady a teď ?

Jak z toho ven? Tahle otázka má jednoduchou odpověď. Možná trochu teatrální, ale na druhou stranu… Jako byla by to pěkná facka pro Soňu. Pokud by si to vůbec uvědomila. Jistě by se zeptala co, protože ona se vždycky ptá, jako by za nic nemohla.

Jenomže já nemám ráda jednoduché a teatrální řešení, tak že zůstanu tam kde jsem a počkám do rána. Možná se potkáme v noci na záchodě, vzpomenu si na nespočet podobných „setkání“, kdy se mi opravdu chtělo a ona tam seděla s mobilem v ruce.
„Ať mi nevychladne,“ slyším šepot za hlavou a jsem z toho dost vyděšená.
Možná je čas přehodnotit – počkám do rána a je ten správný okamžik na teatrální ústup směrem dolu a pak domu!
Než se stihnu zvednout je všude kolem mě, jako by byla chobotnice nebo medúza nebo tak něco!
„Co blbneš?!!“ nejradši bych jí nafackovala.
To, že jsem se rozešla s její ségrou neznamená, že se s ní vyspím! Navíc, když leží pár metrů od nás – její sestra.
Ačkoliv…, začínám přicházet na chuť lehce nemravným zvrhlostem a ani moje pomstychtivost nechce zůstat pozadu.
Vím, že jsem se jí líbila a i ona mě. Koneckonců jsem chodila s jejím dvojčetem a občas si říkala, jaké by to bylo. Ano to jsem si říkala, ale nebyla jsem… nejsem si jistá, že to chci zjistit. Za to vím, že chci skončit s celou jejich familijí a tím mám na mysli jejich fakt vypečené rodiče.
Cítím její dech na krku…, pak jazyk a pak. Tady někde to začíná být mládeži nepřístupné. Vím, že by vás to zajímalo, ale milování je pro mě až příliš intimní než, abych se o něj dělila. Dokonce je natolik intimní, že ho s ní nechci ani sdílet.
„Už jsem vychladla,“ odbudu ji.
„Ale já si tě zahřeju,“ rozhodne se kout železo, které nikdy nebylo žhavé.
Nejenom, že nemám chuť na sex. Vlastně jsem ho nikdy moc neměla a neptejte se mě proč, tak už vůbec nemám chuť na sex s ní.
Co si o sobě vůbec myslí. Že jsem nějaká zoufalka, co skončí v její posteli, protože je ta poslední na světě. Nevím, jestli za to může perioda nebo jenom frustrace z její sestry nebo z toho všeho kolem.
Chtěla bych říct podělanej život, ale je to jenom jedna epizoda, která právě končí! A já taky končím!