Tifany - 82 díl - shemale
Mar 11, 2013

Tifany - 82 díl - shemale

Líbí se mi přirovnání, že jedu z jednoho břehu na druhý. Připadala jsem si jako pasažér na loďce kde je převozníkem Tifany. V posledních týdnech když byla pryč jsem si přišla osamělá.

Tifany potřebovala vysadit a tak šla do kláštera. Přišlo mi to zvláštní. Ona přeci není věřící. Zase být mezi samými ženami. Zajímavá představa. Podle toho jak Tif vypadala. Určitě neměla tak hříšné myšlenky jako já.

Zajímalo by mě co je pravda na vtipech o jeptiškách a svíčkách. Přijde mi to divně ujeté. Vosk vevnitř. No když jim to udělá dobře. Celý život se jenom modlit. Morbidní představa.

Tifany to zdá se pomohla. Přišla odpočatá a v očích jí zase plápolaly ty nezdolné plamínky energie. Obdivuji ji za to jak zvládla strátu Niki a teď i Marty. Zase tu je a já se jí mohu svěřit s tím co mě tíží.

Když nás sestra vzala na travesty show, trochu mě tím překvapila. Netušila jsem, že se jí líbí kabaret kde jsou muži ženami. Mě osobně to poodhrnulo závoj poznání.

Začala jsem serfovat po internetu a narazila jsem na hodně zajímavých podob jinakosti. Drag queen, právě Travestie, pak něco co mi nebylo zpočátku jasné Shemale.

Nedovedla jsem si zprvu představit, že si ho nechám. Ale jak jsem procházela videa a fotky, na internetu toho byly nepřeberné weby, nepřišlo mi to až tak divné.

Nepřemýšlela jsem o tom. Prostě to přišlo. Co si ho nechat. Nechala jsem tu myšlenku zrát. Procházela jsem další webové stránky trans lidí. Narazila jsem i na stránky Niki.

Pročítala jsem její povídky. Nejzajímavější byly příběhy, které zažila. Zajímavý deníček. Je škoda, že jsem neměla moc času si s ní o tom popovídat. Ještě, že tu byla Tif. Asi hodně toho co věděla měla právě od Niki. Některé myšlenky se podobaly. Nebyly úplně stejné. Určitě jí hodně ovlivnila. Podle reakcí a nekonečných kondolencí nejenom ji.

"Co kdybych si ho nechala," vyklouzlo mi jednou před Stefi.

"Co bimbase?" Vykulila na mě oči.

"No."

"A co s ním budeš dělat?"

Ukázala jsem jí stránky na které jsem v posledních dnecho chodila.

"To se chceš živit focením tohohle?"

Překvapila mě její reakce. Byla mírná proti té, která se mi dostala od Lia a Tifany.

"Sama nevím," uzavřela jsem to.

"Nech tomu volný průběh, až se Tif vrátí, tak to s ní prober." Pohlásila mě Stefi.

Potřebovala jsem to. Byla jsem z toho dost na měkko. No co je to můj život ne. Říkala vždycky Tif.

Když se vrátila a rozebíraly jsme to, nebyla tak vstřícná.

"Ano je to tvůj život, ale proč by jsi si ho měla komplikovat takovými nesmysli jako zůstat někde na půl cesty a místo zajímavé práce se život focením pro porno stránky. Navíc jak dlouho myslíš, že o tebe bude zájem. Nafotíš pák kolekcí a konec. V Americe jich jsou stovky. Je to prostě dáno jejich zdravotním systémem. Vetšinou to není o tom, že by to chtěly. Nemají prostě na operaci a tak, se živí prostitucí a focením. Ty to nemáš zapotřebí."

Dlouho jsem o tom co mi řekla přemýšlela. Něco na tom bylo. Prošla jsem stránky znovu a zjistila, že opravdu není zase tak moc fotek od jedné holky.

Sestra to viděla podobně, jenom mi to neřekla tak klidně jako Tif. Málem mě roztrhala na kusy. Obrazně řečeno.

"Půjdu na operaci," uklidnila jsme Stefi.

Sabine d'Iable
Sabine d'Iable

V říjnu 2011 přidala na popud své kamarádky další Povídky pro Transky. Od povídek byl jen krůček k první knížce, kterou vydala o rok a měsíc později. Kromě psaní se věnuje osvětě a podpoře Trans komunity v Čechách. Je šéfredaktorkou e-zinu transgender.cz, který spoluzakládala v roce 1999.