Když žena se ženou... zamete 1.část - Předehra

Ležím v posteli a jediné na co dokážu myslet je její tělo. Její dokonalé křivky, které vystupují ze tmy jako bych koukala na zatmění slunce. Jenom hledím s němým úžasem a nemohu uvěřit, že já a ona. Sice to vypadá, že jsme na sebe tak trochu zbyly, ale já věděla od prvního pohledu, že je ta pravá.

Teď ležím v posteli a v hlavě mám její dokonalé tělo, kterého se neumím nabažit. Je všude kolem jako zatmění měsíce. Zalité stříbrem. Zalité zlatem. Zalité… Cítím vůni její kůže a jsem vzrušená. Jsem vzrušená jako jsem ještě s žádnou nebyla.
Je na ní něco ženského. Je na ni všechno ženské, dokonce i když si vezme pánskou košili. Je v ní tak nějak… Nedostávají se mi ta správná slova. Dokonalost vedle ní bledne závistí a já se dmu pýchou, že já a ona. Ona a já jsme už pět let pár.
Měla bych být… Zase mi chybí ta správná slova. Ona a já a… Hledím na její dokonalou siluetu, která vystupuje ze tmy. Nevím, jak je to možné, ale je… Vystupuje ze tmy a jde přímo ke mně. Ulehne vedle mě a…
Mohla by se otočit a usnout, protože měla náročný den. Obě jsme ho měly a můj vlastně ještě neskončil. Hlavou se mi honí vše, na co jsem zapomněla, co jsem nestihla a měla stihnout, ale je tu ona. Její vůni nasáklá kůže a hebké prsty, které vědí, znají a udělají.
Přitiskne se ke mně, jak nejvíc to jde. Cítím její klidný dech jako by vůbec… Jak může být, tak klidná zatím co já… Dech se mi zrychluje, i když nechci. Tep se mi zvyšuje, i když nechci.
Vlastně chci a moc! Její prsty míří… a já přestávám myslet na to, co jsem nestihla. Najednou je vše nepodstatné a jde jenom o to jediné.
CHCI, AŤ MI TO SAKRA UDĚLÁ JAKO JEŠTĚ NIKDY PŘED TÍM!!!
Jsem schoulená do klubíčka jako bych to nechtěla a přitom po ničem tak netoužím, jako po její něze, lásce a každém dotyku. Tak proč se zrovna teď tomu všemu bráním?!
Cítím, jak do mě proniká a chci zařvat, ať toho nechá, ale nemohu. Vše je naruby a já toužím být alespoň na chvíli někde úplně jinde, ale nevím kde. Jsme v mojí posteli a není kam utéct. To ona by měla utéct.
Prohrávám boj s vlastními pocity a nechávám se unášet na vlnách, které mění emoce. Bohužel ne vždy tím správným směrem. Bude to dnes jiné? Pevně doufám, že ano.
Celé to mělo být o sexu, ale je to spíš o mých pochybnostech. Tedy až do téééé doby, než se do toho opře a to hned několikrát.