Víkend

Víkend

Člověk by si řekl, je neděle už se nebude nic dít, navíc když jako já patříte k těm, kdo si rádi přispí. Pak jsem si nenechala ujít moje oblíbené formule. Navečer mi volala kamarádka, že chce půjčit auto. Docela mě zajímalo proč, a tak mě řekla, že chce jen na jeden den do Harrachova. To mě docela zaujalo. Přišlo mi to jako správně šílené a já miluji ujeté věci.

Odhalení II

Odhalení II

Jak jsem vám slíbila, překvapivé odhalení má své pokračování. Tento příběh by se někomu mohl zdát jako pohádka. Před časem jste si mohli přečíst o kauze Jitka, která se odehrává v České televizi. Jde o příběhy dvou lidí se stejnou životní peripetií. Obě jsme se rozhodly jít svou vlastní cestou. Cestou, kterou mohou ti tzv. normální odsoudit, a jak se zdá, v případě Jitky i odsoudili. Je to velmi smutné. Doufám jen, že těchto smutných případů bude obývat, a ne naopak.

Odhalení

Odhalení

Většina už to asi slyšela, protože jak jsem zjistila, tyhle zprávy se dlouho neutají. Nevíte, co mám na mysli? Pak jste zřejmě posledních 14dní nebyli v civilizaci. Nebudu tady rozebírat proč a nač a zač, to je moje soukromá věc. Je jen na mém rozhodnutí, co bude dál. Rozhodnutí padlo -- chci být sama sebou. Věřím, že jsem spoustu lidí překvapila, některé dokonce i šokovala. Někoho se to asi nedotklo, třeba si stejně jako já myslí, že transsexualita není věc veřejná.

Dívčí víkend

Dívčí víkend

Za všechno může v podstatě moje velmi dobrá kamarádka Monika Dvořáková, ale nechci ji kritizovat, naopak -- jsem hrozně ráda, že to vymyslela. Byl to opravdu nádherný den, takový, o jakém mladá dáma může jen snít. Návštěva kosmetického salónu, který máte jen pro sebe! Už tato představa je sama o sobě prostě skvostná. A to ani nemluvím o vlasovém studiu, které bylo na programu druhý den.